top of page
Depilace cukrovou pastou

 

Nazývá se také jako  orientální depilace.
Depilační pasta se nanáší na pokožku v místech, kde chceme odstranit chloupky. Jedná se v podstatě o  karamel s přesným podílem vody.

Tento druh depilace je oproti jiným metodám trvanlivější, chloupky jsou vytrženy celé (na rozdíl od depilačního vosku, který chloupky může přetrhat). Intervaly depilace proto mohou být delší. Výrazně se redukuje zarůstání chloupků, chloupky jsou při opakování depilace mnohem slabší, nedrží již tolik v pokožce a je jich výrazně méně. Interval další návštěvy je obvykle po 1 měsíci.

Nežli  nás navštívíte, nechte chloupky trochu dorůst, ať se pasta při zákroku má "čeho chytit", delší chloupky proces depilace urychlí a nemažte pokožku  před zákrokem krémem, olejem a podobně.

V našem salónu provádíme depilaci  touto  metodou jak dámám, tak i  pánům.

 


  Pár faktů o cukrové  pastě
 
  • je vyráběna tradiční recepturou

  • je čistě přírodním produktem bez aditiv

  • díky nízké teplotě při aplikaci netraumatizuje pokožku, pouze odstraňuje chloupky a odumřelou  pokožku. Je velmi šetrná i  v případě, že trpíte ekzematickým onemocněním

  • vzhledem ke svým výše uvedeným vlastnostem je proto velmi vhodná i k aplikaci na intimní místa lidského  těla - brazilská  depilace a depilace podpaždí

  • riziko zánětů a pupínků je proto minimální

 

 

 
bottom of page